1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie 55/100
v 35 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
pastelky, tužka
v 9 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram J. Z.
litografie
v 14,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 31,5 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
v 9,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzyvý, monogram JZ v tisku
litografie
v 12,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
kresba tužkou, pastelky, papír
v 18 ✕ š 20 cm
5 x 3 cm
Signatura: UD monogram J. Z.
barevná litografie 34/200
v 19 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
barevná litografie 87/100
v 31 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Zrzavý Jan
ocelorytina 81/100
Signatura: UD monogram J. Z. v tisku