1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
kresba tužkou, pastel
v 19 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram Z. J.
pastel, tužka
v 19,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD monogram J. Z.
heliogravura
v 51 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD monogram JZ v tisku, PD u textu monogram J. Z. v tisku
barevná litografie
25 x 21 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
barevný ofset
v 39,5 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Zrzavý 35 v tisku
ocelorytina 81/100
v 7,5 ✕ š 5 cm
Signatura: UD monogram J. Z. v tisku
litografie
v 20,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
kresba uhlem
40 x 22 cm
5 x 3 cm
Signatura: UD monogram J. Z.
barevná litografie
25 x 21 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
kresba uhlem
40 x 22 cm
litografie 151/300
39 x 46,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý