1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie 55/100
v 35 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
v 34 ✕ š 28 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
barevná litografie
18 x 25 cm
barevná litografie
18 x 25 cm
barevná litografie
18 x 25 cm
barevná litografie
18 x 25 cm
litografie
8,5 x 5,5 cm
Signatura: UD Jan Zrzavý
ocelorytina
4 x 4 cm
Signatura: JZ 1921 v tisku
barevná litografie
18 x 25 cm
knižní tisk
16 x 10,5 cm
knižní tisk
16 x 10,5 cm
ocelorytina
4,5 x 5,5 cm
Signatura: J. Z. v tisku
litografie
8,5 x 5,5 cm
Signatura: UD Jan Zrzavý
17 x 11 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý