1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
kresba tužkou, papír
21 x 15 cm
Signatura: J. Z.
kresba tuší, papír
20 x 13 cm
Signatura: J. Z. 673
kresba tužkou, papír
21 x 14,5 cm
Signatura: J. Z.
kresba tužkou, papír
21 x 15 cm
Signatura: Jan Zrzavý
litografie, příloha Veraikon
10 x 6,1 cm
Signatura: v tisku 1920
litografie
15,5 x 11 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, papír
20 x 14 cm
Signatura: J. Z.
kresba tužkou, papír
20 x 14 cm
Signatura: J. Z.
grafický list 11/100
7,5 x 5 cm
Signatura: v tisku J. Z.
9,5 x 14 cm
Signatura: v tisku J. Z.
9,5 x 14 cm
Signatura: v tisku J. Z.
kresba
24,5 x 18 cm
Signatura: Jan Zrzavý