1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
5,5 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: na rubu Jan Zrzavý
8 x 12 cm (výřez)
Signatura: na rubu J. Z. 12. VIII. 39
14 x 10 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý , J. Z.
barevná litografie
18 x 25 cm
Signatura: neznačeno
10 x 15 cm (výřez)
Signatura: LD J. Z.
barevná litografie
18 x 25 cm
Signatura: neznačeno
pastel, tužka
9 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: PD J. Z.