1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
heliogravura
15 x 10 cm
12,5 x 11 cm
Signatura: JZ v tisku
heliogravura
21 x 14 cm
heliogravura
21 x 14 cm
heliogravura
21 x 15 cm
heliogravura
21 x 15 cm
heliogravura
21 x 13 cm
heliogravura
20 x 13,5 cm
1963 - 1965
originální katalog se 3 pův. čtyřbarevnými litografiemi
10 x 15 cm
Signatura: sign. na přední straně Jan Zrzavý 1965, PD JZ
10 x 14,5 cm
Signatura: Jan Zrzavý
heliogravura
15 x 10 cm
heliogravura
15 x 10 cm