1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
heliogravura
15 x 10 cm
heliogravura
15 x 10 cm
fotografie
14 x 9,5 cm
14,5 x 10 cm
1954
14,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Z. J. 54
9,5 x 5,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
8 x 5 cm
fotografie
21,5 x 17 cm
14 x 9 cm
Signatura: sign. PD J.Z.
3 x 6 cm
Signatura: sign. PD J.Z. Paříž 1931
7 x 6 cm
Signatura: JZ v tisku