1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
6 x 7 cm
Signatura: J. Z.
50.léta 20.stol.
heliogravura
15 x 10 cm
50.léta 20.stol.
heliogravura
15 x 10 cm
1908
11,5 x 4,5 cm
Signatura: J. Z.
16,5 x 7,5 cm
8,5 x 10 cm
Signatura: J. Z.
kresba perem
9 x 13 cm
Signatura: J. Z.
barevná litografie
18 x 25 cm
11,5 x 6 cm
Signatura: J. Z. Paříž 1931
heliogravura
15 x 10 cm
heliogravura
15 x 10 cm
22,5 x 14,5 cm
Signatura: UN Z. J. v tisku