1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
16 x 10 cm
Signatura: PD J. Z.
kresba tužkou, papír
15,5 x 11,5 cm
Signatura: Jan Zrzavý
18,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
18,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
15 x 20 cm
Signatura: Jan Zrzavý
litografie
10 x 6 cm
Signatura: J. Z. 20 v tisku
litografie
9,5 x 6,5 cm
Signatura: J. Z. v tisku
litografie
16 x 14,5 cm
Signatura: J. Z. 20 v tisku
6 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
9,5 x 6,5 cm
Signatura: J. Z.
1913
pův. dřevoryt
15 x 20 cm
9 x 5,5 cm
Signatura: monogram J. Z.