1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
barevný pastel, křídy, papír
29 x 45,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram J. Z. 37
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kresba uhlem
40 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
barevná litografie 56/200
11,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, J. Z. 76 v tisku
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná litografie
10 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná litografie
18 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
litografie 294/300
39 x 46 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |