1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
litografie 55/100
v 35 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, jedlová deska
v 38,8 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PN Jan Zerzavý 1912
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
grafit, sepiová čerň, plátno
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Zrzavý 1932
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |