1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
14 x 10 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, J. Z.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
lept, akvarel, autorský tisk
23 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, UN ZJ v tisku
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
litografie
54 x 40 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná litografie
18 x 25 cm
pastel, papír
23,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, tempera, karton na dřevěné desce
26,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý, na rubu Jan Zrzavý 1940
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
barevná litografie
18 x 25 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |