1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
1918
kresba tužkou, karton
16 x 14,5 cm
Signatura: sign. DU Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
pastel, křída, papír
45 x 31 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 61
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, překližka
28,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 32
Vyvolávací cena: | 2 750 000 Kč |
14 x 21 cm
Signatura: sign. PD Z. J. , na rubu PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olejová tempera na plátně, původní autorův rám
39 x 62,5 cm
Signatura: signováno na šítku na rubu Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
cca 1932
kresba tužkou na plátně
36 x 27 cm
Signatura: signováno PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
3 x barevná litografie
10 x 15 cm
Signatura: sign. Jan Zrzavý 1965 v tisku
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
litografie 35/100
35 x 27 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevné křídy, karton
23 x 18 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
litografie 273/300
39 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |