1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
v 34 ✕ š 28 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
kresba uhlem
54 x 27 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 1920