1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
1952
kresba tužkou, papír
14,5 x 19 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý 52, PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kvaš, akvarel, tužka, papír
14 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 56
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kresba uhlem, papír
28 x 18,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
60. léta 20.st
komb. technika, papír
16 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kresba tužkou, papír
10,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý 1936
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1918
litografie
24 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, LD Hoře
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
cca 1933
malba štětcem a kvaší, karton
39 x 61 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
barevné pastelky, karton
11 x 16 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
originální barevná litografie
24 x 21 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
pastel, tužka, papír
13,5 x 18 cm
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
litografie 183/300
39 x 46 cm
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |