1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
lept 20/100
25,2 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
barevná litografie 30/200
32 x 47,5 cm
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
originální kolorovaná litografie
18 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
barevná litografie
32 x 47,5 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
tužka, papír
25 x 18 cm
Signatura: sign. Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba pastelem, karton
27 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan 1945
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kresba pastelem, papír
11,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD J.Z.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba pastelem, papír
13,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD J.Z.