1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
13 x 19 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |
litografie
43,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
lept 68/100
23 x 15 cm
Vyvolávací cena: | 14 500 Kč |
kresba tužkou, akvarel, papír
13,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
lept 27/100
23 x 15 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
pastel, papír
14 x 20,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1918
kresba tuší, papír
13 x 10,5 cm
Signatura: sign. LD Zrzavý 18
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
barevné pastelky, tužka, papír
12,5 x 16,5 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |