1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
kresba tužkou, křídy, papír
v 12,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PN monogram J. Z.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, pigmenty, papír
v 45 ✕ š 56 cm
Signatura: LD Jan Zrzavý, PD 1964
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
tempera, dřevěná deska
v 27,5 ✕ š 40,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
litografie
v 11 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý 14. XI. 61
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
pastel, pigmenty, papír
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý, LD 21. VI. 64
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
pastel, pigmenty, papír
v 12 ✕ š 15 cm
Signatura: LD monogram J. Z. 63, PN Jan Zrzavý u dedikace
Vyvolávací cena: | 22 500 Kč |
kresba uhlem
40 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba uhlem, ruční papír
48 x 63 cm
Signatura: sign. PN Zrzavý, na rubu na lepence Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
litografie
24 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kresba uhlem
54 x 27 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 1920
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
barevný pastel, křídy, papír
29 x 45,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram J. Z. 37
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kresba uhlem
40 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |