1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie
v 58 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, linkovaný papír
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
barevná litografie
10 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná litografie 56/200
11,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, J. Z. 76 v tisku
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
litografie 294/300
39 x 46 cm
barevná litografie
18 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
2. pol. 30. let - 1. pol. 40. let
kombinovaná technika, plátno kašírované na lepence
36,8 x 28,2 cm
Signatura: sign. LN Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
barevná litografie
31,5 x 47,5 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1908
10,8 x 10,8 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1912
olej, jedlová deska
38,8 x 31,5 cm
Signatura: sign. PN Jan Zerzavý 1912
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
tempera, plátno
27 x 35 cm
Signatura: sign. LN J. Zerzavý 1928
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
tužka, pastel, papír
14,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 56
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná litografie 27/100
30,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
litografie
33 x 27 cm