1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie
v 58 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, linkovaný papír
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
barevné tuše, barevný pastel
19,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1915
uhel, ruční papír
41,3 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 1915
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
barevná litografie
10 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
lept, akvarel, autorský tisk
23 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, UN ZJ v tisku
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
litografie
54 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
pastel, papír
23,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevná litografie
18 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
14 x 10 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, J. Z.
olej, tempera, karton na dřevěné desce
26,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý, na rubu Jan Zrzavý 1940
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
barevná litografie
18 x 25 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná litografie
17,5 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |