1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
kresba tužkou, pastelky, papír
v 18 ✕ š 20 cm
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
grafit, sepiová čerň, plátno
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Zrzavý 1932
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
litografie
v 11 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý 14. XI. 61
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
pastel, pigmenty, papír
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý, LD 21. VI. 64
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, pigmenty, papír
v 45 ✕ š 56 cm
Signatura: LD Jan Zrzavý, PD 1964
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kresba tužkou, křídy, papír
v 12,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PN monogram J. Z.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
pastel, pigmenty, papír
v 12 ✕ š 15 cm
Signatura: LD monogram J. Z. 63, PN Jan Zrzavý u dedikace
Vyvolávací cena: | 22 500 Kč |
tempera, dřevěná deska
v 27,5 ✕ š 40,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |