1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
v 34 ✕ š 28 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
barevná litografie 11/200
v 31,5 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
v 24 ✕ š 17 cm