1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie 4/25, autorský tisk
35,3 x 26,8 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan, LD aut. tisk 4/25
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevná litografie 180/200
31,5 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olejová tempera, překližka
35 x 27 cm
Signatura: sign. PN Zrzavý XI. 34
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
kresba uhlem, tužka
60 x 40 cm
Signatura: sign. PD monogram JZ
lept, ruční papír, autorský tisk
23 x 14,5 cm
26 x 16 cm
Signatura: sign. PN J. Z.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
10 x 16 cm