1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
kolem r. 1950
kresba tužkou, papír
12 x 8 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
26 x 32,4 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 35
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
litografie
57 x 45 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, papír
10 x 15 cm
Signatura: sign. LD J. Z.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1932 - 1933
olej, lepenka
19 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 932
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
21,5 x 32,45 cm
Signatura: znač. LD Z.J. 1948
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kolem r. 1933
malba štětcem kvaší
39,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kresba tužkou, papír
17,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 35
Vyvolávací cena: | 54 000 Kč |
pastel, papír
19,5 x 13 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
37 x 25 cm
Signatura: sign. LD J.Z.
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
kresba pastelem, papír
13 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý I.IX.69, LD J. Z.
tužka, papír
7 x 5,5 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |