1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
1963 - 65
barevná litografie
10 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1963 - 1965
originální katalog se 3 původními čtyřbarevnými lit
10 x 15 cm
Signatura: sign. na přední straně Jan Zrzavý, PD JZ
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |