1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
22,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. LD Vodňany 1958 J. Zrzavý
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1915
olej, plátno
43 x 26 cm
Signatura: sign. LD J.Z., vzadu Jan Zrzavý 1915
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
I. pol. 30 let
olej, plátno
27,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
litografie, autorský tisk 15/25
35 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
litografie 293/300
40 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, tužka, tempera, překližka
27 x 35 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý J. 39
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, tempera, dřevo
25 x 39 cm
Signatura: sign. PN Zerzavý 37
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
litografie 296/300
40 x 46 cm
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |