1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
pastel, barevné křídy, karton
22,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan, Z. J.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, LD Bolest
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, LD Milenci
pastel, papír
18 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |