1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
tempera, plátno
27 x 35 cm
Signatura: sign. LN J. Zerzavý 1928
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
tužka, pastel, papír
14,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 56
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
litografie
33 x 27 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
barevné tuše, barevný pastel
19,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1915
uhel, ruční papír
41,3 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 1915
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
barevná litografie 27/100
30,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevná litografie
10 x 15 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |