1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
barevná litografie
17,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
pastel, tužka, papír
13,5 x 18 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
9,5 x 14,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Z. 64
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
48,5 x 63,5 cm
Signatura: sign. PD Zerzavý 1928
Vyvolávací cena: | 8 000 000 Kč |