1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
kolorovaná litografie akvarelem
17 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, v kameni J.Z. 20
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
27 x 35 cm
Signatura: sign. PN Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
tempera, dřevěná deska
27,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD Zrzavý Jan 1953
Vyvolávací cena: | 680 000 Kč |
komb. technika, karton
18,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
barevná litografie 87/100
35 x 25 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
pastel, tužka, papír
19 x 26 cm
Signatura: sign. PD J.Z.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
pastel, papír
15 x 26 cm
Signatura: sign. PD J.Z. 62
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |