1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
v 34 ✕ š 28 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
1912
olej, jedlová deska
38,8 x 31,5 cm
Signatura: sign. PN Jan Zerzavý 1912