1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
komb. technika, lepenka
22,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 3.VI.66
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
pastel, papír
16 x 20 cm
Signatura: sign. PD Z.J.
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
litografie
50 x 37 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |