1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
pastel, barevné křídy, karton
22,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan, Z. J.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, LD Bolest
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, LD Milenci
pastel, papír
18 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
23 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
barevná litografie 8/200
19,5 x 25,5 cm
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
litografie
45 x 35,5 cm
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1915
litografie
24 x 17,2 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, LD Meditace
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1918
litografie
24,2 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, LD Toiletta
kresba perem, papír
10,5 x 8 cm
Signatura: značeno na rubu v přiloženém dopise Jana Zrzavého
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
barevná litografie 17/200
32 x 47,5 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
lept 20/100
25,2 x 23 cm
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |