suchá jehla 5/10
v 32,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný 1968
serigrafie 23/35
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram Z. v tisku
počítačová grafika, autorský tisk
v 25,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
suchá jehla 10/30
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD A. Kovalová 1984
barevný vypalovaný linoryt
v 15,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 85
barevný lept 7/100
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PU Pacovská 74
strukturální grafika
v 23 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Puchnarová 62
reliéfní tisk, autorský tisk
v 19,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
v 16 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Jiří H. Kocman
v 27 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Jiří H. Kocman /67/
kombinovaná grafická technika
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD J. H. Kocman
kombinovaná grafická technika
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD J. H. Kocman
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
grafický list
v 9,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 16 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 23 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 334,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 29 ✕ š 22 cm
Signatura: PD monogram E. F. 33 v tisku
v 34,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevný lept 183/200
v 33 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Istler 88
aktivní grafika (5?)/200
v 10,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Boudník 18. X. 57
v 5,5 ✕ š 4 cm
Signatura: UD Karel Zeman