tisk, reprodukce
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, reprodukce
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, reprodukce novoročenky
v 9 ✕ š 4 cm
Signatura: LD Tichý 45 v tisku
v 4 ✕ š 5,5 cm
Signatura: UD Tichý 52
v 7 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Tichý 51
litografie
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Tichý 57 v tisku
litografie
v 14 ✕ š 5 cm
Signatura: LD Tichý 43 v tisku
v 5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, barevný papír
v 7,5 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
2 x suchá jehla 8/120
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x D Kristian Kodet 2000
2 x lept 4/120
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x UD Kristofori
2 x linoryt 4/200
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD Tesař 00
4 x lept 4/50
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 4 x PD V Pechar 2000
2 x lept 4/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD H. Storchová
2 x barevný lept 13/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x UD Hašková 99
2 x litografie
7,5 x 4,5 / 8,5 x 4,5 cm
Signatura: 2 x D O Kulhánek
2 x lept 4/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x UD P. Melan
2 x lept 4/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Khunová
2 x barevný lept 5/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x UD K. Zeman
2 x lept 13/120
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD J. Walterová 99
2 x litografie
9,5 x 4,5 / 8 x 4,5 cm
Signatura: 2 x UD O Kulhánek 99
2 x barevná litografie 12/120
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x D Marina Richter 1999
2 x barevný lept 5/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD Preclík
2 x lept 14/180
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Khunová