barevná kombinovaná grafická technika, ruční papír 1/1
v 43 ✕ š 60 cm
Signatura: PD nečitelná 2002
lept 15/33
v 64 ✕ š 49 cm
Signatura: PD J. Valenta 69
barevná litografie 44/60
v 48,5 ✕ š 64,5 cm
Signatura: UD Jiří Šalamoun 2008, LD Jiří Šalamoun 2007-2008 v tisku
barevná serigrafie 56/200
v 58 ✕ š 78 cm
Signatura: PD Novosad 73
v 18,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Mudroch 1937, PN monogram M
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Maran
lept 9/60
v 9 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Vojtěch Štolfa
2 x dřevoryt, 1 x zinkografie
14,5 x 8 / 9 x 6 cm
Signatura: 2 x monogram J. V. v tisku
3 x zinkografie
10 x 9,5 / 5 x 5 cm
Signatura: PD St. Kulhánek, LD Kulhánek v tisku
mědirytina / kresba tuší, běloba
7,5 x 5,5 / 13 x 9 cm
Signatura: LD monogram CHD v tisku, PD monogram K
litografie s podtiskem
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Sklenář
litografie
v 8,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 62
barevná litografie
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: UD T. Bím
barevná litografie
v 12 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Tomáš Bím
barevná litografie
v 18,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 2010
2 x barevná litografie
8,5 x 9 / 9 x 8,5 cm
Signatura: 2 x PD Liesler (85, 87)
barevná litografie
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: UD T. Bím
barevná litografie
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: UD T. Bím
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. PIleček 87
suchá jehla, ruční papír 113/150
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jan Bauch
suchá jehla, ruční papír
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jan Bauch, Jan Bauch na titulce
8 x grafický list
4 x 3 / 5,5 x 8 cm
Signatura: U B. Lacina na frontispisu
akvarel, japonská tuš
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Bob H 2022, na rubu autorské razítko
počítačová grafika, barevná serigrafie
v 22,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD Jankovič