2 x litografie 61/150
29,5 x 29,5 / 30 x 30 cm
Signatura: UD Inez Tuschnerová 1982 / PD nečitelné
barevná serigrafie, koláž 61/150 / přeložený perforovaný papír 61/150
29,5 x 29,5 / 30 x 42 cm
Signatura: PD Joska Skalník 82 / na rubu nečitelná
ofset 61/150
v 29 ✕ š 29 cm
Signatura: UD A. Lamr
grafický list 61/150
v 29 ✕ š 28,5 cm
Signatura: na rubu Kokolia
dřevoryt 61/150
v 20 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka
barevná serigrafie 37/200
v 19,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD A Born
1 x kolorovaná suchá jehla, 5 x litografie
14 x 10 / 13 x 18 cm
Signatura: 4 x D Joff 69, 3 x D Joff, 3 x D Joff 69 v tisku
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný linoryt
v 4 ✕ š 8 cm
Signatura: UD A. Mikulka 1972
serigrafie, tužka / zinkografie
8,5 x 14 / 10,5 x 8 cm
Signatura: 2 x D Ivan Chatrný
2 x rytina
9,5 x 7 / 11,5 x 11 cm
Signatura: 2 x D Dalibor Chatrný
barevná litografie 44/100
v 29 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD R. Franta 09
barevná litografie 18/100
v 25,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2011
barevná litografie 87/100
v 27,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD R. Franta 09
barevná litografie 39/100
v 28,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
barevná litografie 83/100
v 27 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
3 x barevná litografie (48/100, 47/100, autorský tisk)
26 x 42 / 15 x 20,5 cm
Signatura: 3 x PD J. Valečka
barevná litografie 79/100
v 32 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
suchá jehla / kresba tuší, papír
11,5 x 15,5 / 16,5 x 12 cm
Signatura: PD Načeradský 61
9,5 x 13,5 / 10 x 14,5 cm
Signatura: PD Načeradský 61
7 x 10 / 10 x 7 cm
Signatura: PD Načeradský 61
lept, papír
v 13,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Načeradský 61
lept, papír
v 13 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Načeradský 61
suchá jehla, papír
v 12,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Načeradský 65