2 x lept 12/120
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x D Čepelák
2 x lept 9/50
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD V Pechar 99
2 x lept 15/50
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD V Pechar 99
2 x barevný lept 11/150
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD P. Melan
litografie 122/200
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: PD A Born
barevná litografie, autorský tisk
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: PD nečitelná, LD monogram KS v tisku
4 x lept
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 4 x PD V Pechar 2000
2 x lept 4/150
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD J. Krejčová 2000
2 x lept 4/120
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD J. Šerých
2 x barevný lept 4/90
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x D Karel Demel
2 x lept 4/140
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD Karel Toman
2 x lept 51/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD P. Sivko
2 x barevná litografie 9/220
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD J. Skřivánek 98
2 x mezzotinta 6/100
5 x 3,5 / 3,5 x 5 cm
Signatura: 2 x PD K. Krejča
2 x rytina 137/200
2 x 2 / 1,5 x 2,5 cm
Signatura: 2 x D J Herčík
2 x barevný lept 26/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Laufrová
2 x barevná litografie 7/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x D Vlad Suchánek
2 x lept 5/120
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD H. Čápová 2000
2 x suchá jehla 4/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: PD Viková, UD J. Viková
2 x suchá jehla 14/100
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x UD K. Vodák
2 x barevný lept, akvatinta 4/100
6,5 x 4 / 6 x 5 cm
Signatura: 2 x D Karel Demel 2000
linoryt, akvarel
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund 60
serigrafie 23/35
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
lept 237/300
v 32 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Kolíbal 07