v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Emil Artur Longen, PD 1924 v tisku
barevná litografie 32/200
v 31 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Hořánek 90
lept 41/150
v 29,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD J. Ch. Vondrouš 1929
barevná litografie
v 26,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD FKetzek 43
litografie
v 21,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Emil Kotrba
litografie
v 24 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Albín Novotný
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD monogram FK v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram K v tisku
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD M. Kazdová
litografie
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Štormová 71
litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1971
barevná litografie
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: PD monogram VK. v tisku
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 13 cm
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram M.
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram BC v tisku
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD E. Tomanová
barevná litografie
v 41 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD L. Lapáček
litografie
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M Švabinský
dřevoryt č. 1
v 35,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Fráňa Kárník, 1929 FKárník v tisku
mědirytina
v 29,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD F. Cleyn invi W. Hollar fecit. v tisku
mědirytina
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Ioa: Sadelr. scalp v tisku
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: UD M. M. Šechtlová
barevná litografie 9/30
v 446,5 ✕ š 65 cm
Signatura: PD monogram K 969