barevná zinkografie
v 15 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná zinkografie
v 21,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 20 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Hořánek 79
barevná zinkografie
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: LD M. Fischerová-Kvěchová, monogram MFK 1941 v tisku
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Tesař Vl.
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD V. Blažek
v 12 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD V Komárek
dřevoryt 183/200
v 30 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD V Komárek
barevná litografie
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD V. Haise
litografie
v 22 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Albín Novotný
litografie
v 24,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Albín Novotný
barevná litografie
v 15 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták
v 19,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram KW 1920 v tisku
litografie
v 32 ✕ š 48 cm
Signatura: LD Ed. Milén, PD monogram E. M. v tisku
v 25 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Lad. Vlodek
v 25 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD V. Silovský
v 21,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Vl. Röhling, V. Röhlig v tisku
v 31 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD M. Kazdová
v 19 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD K Wellner
v 24,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD H. Bochořáková-Dittrichová
barevný linoryt
v 13,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Jar Dobrovolský
litografie, autorský tisk
v 22,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD L. Voneš
v 35,5 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Bochořáková-Dittrichová, PD monogram BD v tisku