barevná litografie 45/90
v 45 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Micl 11
barevná litografie 23/100
v 50,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Lukáš MIffek 2012
barevná litografie 90/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD J. Val
barevná litografie 12/12
v 42 ✕ š 59 cm
Signatura: UD Sovák 64
barevná litografie 84/100
v 39,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Micl 12
barevná litografie 39/50
v 57,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD J.Val
barevná litografie 81/100
v 56 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Jan Gemrot 2013
barevná litografie
v 32 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD V Špála 39
v 20 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
lept, ruční papír
v 20,5 ✕ š 19 cm
Signatura: UD J. PIleček 79
10 x dřevoryt / 2 x lept
7 x 7 / 28,5 x 20 cm
Signatura: 12 x různě
lept 32/199
v 22 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD A. Odehnal
lept 17/199
v 18 ✕ š 31,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný monotyp
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Patrik Hábl 2016
suchá jehla 65/100
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD V. Komárek
v 11 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD V Komárek
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD V Komárek
mědirytina 17/25
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: D Jan Vičar 15
kombinovaná grafická technika č. 5, papír na kartonu
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Málek VIII. 62
kombinovaná grafická technika č. 8, papír na kartonu
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Málek VII. 62
v 16 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 44, LD Fr. Hudeček 44 v tisku
barevná akvatinta, lept
v 37,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk
v 49,5 ✕ š 63,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1973
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
barevná serigrafie 4/50
v 83 ✕ š 83 cm
Signatura: UD Sýkora 2004
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |