v 28,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Bochořáková-Dittrichová, LD monogram BD v tisku
serigrafie 2/3
v 7,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD V. Menčík 61
serigrafie 3/6
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD V. Menčík 1960
serigrafie 6/7
v 22,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD V. Menčík 1960/21
v 16 ✕ š 23 cm
Signatura: neznačeno
serigrafie 6/9
v 19,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD V. Menčík 1960/19
v 25,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD monogram T v tisku
v 15,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta 184/200
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: UD Čepelák
kolorovaná litografie
v 17,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Tomáš Bím
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: LD monogram R 20 v tisku
litografie
v 13 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Truppe, LD Truppe v tisku
barevná litografie 9/20
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Zábranský 1984
barevná litografie 9/20
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Zábranský 1984
barevná litografie
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Zívr 67
barevná litografie
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Zívr 67
barevný lept, akvatinta , suchá jehla 99/150
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová 88
litoofset 113/200
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Jirků, 95 Boris Jirků v tisku
barevný lept 51/100
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 012
lept 12/75
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M. Blabolilová 80
barevná litografie
v 8 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 77
barevná suchá jehla
v 12,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD L. Jandová 78
barevná serigrafie 96/150
v 26,5 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Jankovič
barevná serigrafie 157/200
v 20 ✕ š 27 cm
Signatura: U Jankovič