barevný dřevoryt / dřevoryt, tuš
12,5 x 9,5 / 12,5 x 8,5 cm
Signatura: 2 x D A. Macková, 1 x LD monogram AM v tisku
litografie
v 21 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Bím
2 x tisk
13 x 8,5 / 19 x 14 cm
Signatura: 1 x PD Reynek v tisku
4 x tisk / 1 x suchá jehla 2/99
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: 1 x PD Stan. Kulhánek, 1 x PD Konůpek v tisku
2 x dřevoryt
8,5 x 11 / 6,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Macková
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
v 13 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x dřevoryt
5 x 6 / 10,5 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
v 9 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
2 x dřevoryt, 1 x zinkografie
15 x 10 / 10,5 x 6 cm
Signatura: 1 x LD J. Váchal v tisku, 2 x PD monogram JV v tisku
v 38 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti 1901 v tisku
v 25 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
v 41 ✕ š 59 cm
Signatura: LD K. Souček 62
barevná litografie 9/140
v 21 ✕ š 17 cm
Signatura: PD A Born
barevná litografie 41/100
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie
v 37 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Petr Dillinger, Petr Dillinger v tisku
litografie
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: UD C Bouda
litografie
v 7 ✕ š 9 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
barevná zinkografie
v 7,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 13 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Sklenář 71
strukturální grafika, autorský tisk
v 22,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Rudolf Zörner 1970
mezzotinta
v 29 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Čepelák 1984
lept, suchá jehla
v 29,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno