litografie
v 17,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram RK
serigrafie 26/60
v 19,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD A Born
barevná litografie
v 33,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD V. Beneš, V Beneš v tisku
v 9,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Ant. Procházka
v 20,5 ✕ š 27 cm
Signatura: neznačeno
v 24,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 26,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Fr. Srp
lept 32/40
v 19 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD K. Štěch 1923
barevná litografie
v 37 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Petr Dillinger, Petr Dillinger v tisku
v 25 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
litografie
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: UD C Bouda
litografie
v 7 ✕ š 9 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
v 19 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný grafický list 2/3
v 44 ✕ š 32,5 cm
Signatura: UD Valter K 1971
suchá jehla 7/20
v 12 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jan Smetana 1944, monogram JS v tisku
dřevoryt, akvarel
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Vlastislav Hofman 1921
barevná litografie
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie 67/100
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jan 1985
v 19,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD monogram MR v tisku
v 19,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD monogram MR 1973 v tisku
barevná litografie
v 18 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Karl Biese
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Holý - 22
lept 10/25
v 24 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J. Guillenard-Bürger (?)
v 13 ✕ š 8 cm
Signatura: PD V. Sychra 38. na paspartě