barevný linoryt 1/29
v 40,5 ✕ š 57,5 cm
Signatura: PD Kokolia 87, LD O. M.
barevný linoryt 11/29
v 60 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Kokolia
barevná litografie 7/34
v 58 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD F. Gross 71
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Emil Filla
dřevoryt, akvarel 128/300
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD F. Muzika 46
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Josef Čapek
barevný linoryt 2/29
v 50 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Kokolia 84
barevný linoryt 13/29
v 31 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Kokolia 85
barevná litografie 59/100
v 38 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Andy Warhol v tisku
v 38,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD J. Moldřík
papírotisk, materiálový tisk, autorský tisk
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Boška, UD 2006
originální fotografie 43/60
v 14 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Vilém Reichmann 85
barevná litografie 80/100
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: UD Singer 09
lept 83/100
v 4,5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 85
kresba tuší, karton
v 70 ✕ š 54 cm
Signatura: UD P. Rudolf
digitální tisk
v 24,5 ✕ š 2 cm
Signatura: PD 13.2./11. P. Ru
tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu monogram S. K.
tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm