v 11,5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
lept 1/50
v 30,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Vl. Drápal 72.
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
barevná litografie 142/200
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Gergelová Viera 1975
suchá jehla 3/50
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jarmila Totušková 79
lept, autorský tisk
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Havlíček 73
barevný lept 22/120
v 18,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD E Bednářová 79
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, fotografický papír
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, mezzotinta 60/60
v 16 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Anderle
suchá jehla, mezzotinta 60/60
v 16 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Anderle
suchá jehla 60/60
v 16 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevná serigrafie, ofset 13/40
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora 1985
2 x barevná litografie (9/100, 61/200)
14 x 17,5 cm / 13,5 x 16 cm
Signatura: 2 x PD V Hejna (65)
grafický list 23/160 / barevný lept 18/60
16,5 x 13,5 cm / 13 x 17 cm
Signatura: PD Jamníková, UD B. Voříšek 65
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 15 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 40,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD monogram v oválu E. F. 37 v tisku
v 15 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD monogram AH v tisku
rytina
v 7,5 ✕ š 5 cm
Signatura: D A Brunovský, A. Brunovský del. M. Činovský sc v tisku
litografie
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram RK