barevná serigrafie
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu JIří Valoch 2002
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 60
barevná litografie, autorský tisk
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD St. Holý
lept 16/50
v 64,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Emilie Tomanová 1990
barevná litografie
v 37 ✕ š 55 cm
Signatura: PD V. J. Žižka, na rubu Vratislav Jan Žižka
barevná litografie 13/39
v 57 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Stanislav Holý 1982
barevná litografie 43/75
v 30 ✕ š 45 cm
Signatura: PD F. Gross 72
v 17,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Jan Kotík 94
v 12 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD P. Sukdolák
v 9,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD P. Sukdolák
v 7 ✕ š 5 cm
Signatura: UD P. Sukdolák
2 x barevný lept
8 x 7,5 / 7 x 8,5 cm
Signatura: 2 x PD Sukdoláková
3 x barevná litografie
11,5 x 8 / 13 x 9,5 cm
Signatura: 3 x PD St. Holý
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Jiří Slíva, LD Slíva v tisku
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Jiří Slíva, LD Slíva 08 v tisku
v 10 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD A Born
litografie
v 18,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 73
dřevoryt 15/40
v 22,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
lept, autorský tisk
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Dudek 85
lept 18/50
v 10,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Václav Kabát