lept 29/100
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD O Denisenko 98
suchá jehla 73/125
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 1970
grafický list
v 14 ✕ š 6 cm
Signatura: LD monogram VHB
kolorovaná suchá jehla
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Josef Jíra 80
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: LD monogram J. V. v tisku
litografie
v 15,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
v 22 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Vik
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vik, Vik-51 v tisku
v 8 ✕ š 5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
v 8,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD K. Oberthor
litografie
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD M Liebermann. v tisku
serigrafie 3/17
v 25,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný 70.
v 97 ✕ š 69 cm
Signatura: na rubu na štítku Jiří Kolář 70
v 18,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD B Kopecký, PD 66
barevná litografie
v 38,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie - ofset
v 45 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Dalí, UD slepotiskové razítko G Dalí
2 x barevná litografie
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
2 x suchá jehla 22/50
15,5 x 9 / 13,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Eva Kubínová, Lhotský
barevná litografie
v 47,5 ✕ š 35 cm
Signatura: neznačeno
lept, zkušební tisk
v 29,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Fr Ronovský
barevná serigrafie
v 29,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Sýkora
litografie
v 30 ✕ š 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
serigrafie 29/45
v 54 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD R. Kratina 72
grafický list 40/60
v 46,5 ✕ š 34 cm
Signatura: PD KOlíbal 1995