kolem roku 1900
barevná akvatinta
v 39 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná akvatinta
v 34,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
v 42 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
litografie 204/300
v 39 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Zd. Sklenář 45
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
barevná litografie 23/50
v 41 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Kupka v tisku
9 x zinkografie 109/300
v 25,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: na frontispisu pod dedikací Toyen 7./9. 1959, 9 x PD Toyen 44 v tisku
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
8× barevná litografie 13/20
v 40 ✕ š 30 ✕ h 4 cm
Signatura: v tiráži Joseph Šíma
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
režrot, strukturální grafika
v 41,5 ✕ š 29 cm
Signatura: UD D. Chatrný 66
barevná kombinovaná grafická technika 24/30 varianta b 1
v 49 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 71
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
monotyp
v 66 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 69
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, suchá jehla 17/20
v 43,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1965
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
v 9,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzyvý, monogram JZ v tisku
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 12,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
v 7 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevná litografie 38/120
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná serigrafie
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Urbásek 81
litografie 26/50
v 23,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD Zívr
suchá jehla 12/30
v 65 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Z Beran 76
barevná serigrafie 20/75
v 46,5 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Adéla Matasová 2008
linoryt, akvarel 22/30
v 62,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Paderlík 64
dřevoryt, akvarel
v 35 ✕ š 28 cm
barevná litografie 66/200
v 35 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1986