20. léta 20. stol.
v 7 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl, LD monogram K. T. v tisku
v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ
algrafie
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: LD monogram V. S.
v 14,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
akvatinta
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Rambousek
litografie
v 22,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Prica v tisku
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Arno Nauman, LN monogram AN v tisku
heliogravura
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Julius Mařák v tisku
v 12,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD A. Majer
reprodukce dřevorytu
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 19,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD R Kremlička 1925
mezzotinta
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram JKa 44
barevný lept 108/200
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Vl. Gažovič 2000
v 12,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
v 6,5 ✕ š 9 cm
Signatura: LD Z. Braunerová
v 15 ✕ š 8 cm
Signatura: PD monogram F. B
v 9 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD monogram F. B
akvatinta
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Cyril Bouda
v 7 ✕ š 12 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram CB v tisku
litografie
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
lept 64/70
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Jan Bauch 89
kombinovaná grafická technika, lept, autorský tisk
v 19 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Hanel 78
barevná serigrafie 8/10
v 18 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Daněk, PD 1987/2020
lept 51/60
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD L. Guderna 1978